Airfryer 6.2l 14-in-1 Funct. Digital Rapid Air Double Layer Rack With Skewers Black Body/black Handl
ITCurry #: 4370F750 | Article #: HD9270/96Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
137,72
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Dankzij rapid air-technologie
Heerlijk eten met tot wel 90% minder vet!*
Geniet van gezond voedsel dat krokant is aan de buitenkant en zacht aan de binnenkant, dankzij Rapid Air-technologie. Download de HomeID-app en ontdek elke dag honderden smakelijke recepten.
| Kenmerken | |
| Inhoud | 6,2 l |
| Capaciteit friteuse | 1,2 kg |
| Technologie voor frituren met weinig vet | Rapid Air |
| Type product | Heteluchtfriteuse |
| Aantal programma's | 7 |
| Frituurfunctie | Ja |
| Bakfunctie | Ja |
| Grillen | Ja |
| Braadfunctie | Ja |
| Stoom functie | Nee |
| Indicator maximale inhoud | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Tijd warmhoudfunctie | 0,5 uur |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Temperatuur (min) | 60 øC |
| Temperatuur (max) | 200 øC |
| Koken met vooraf ingestelde functies | Ja |
| Aantal personen | 5 persoon/personen |
| Rek met dubbele laag | Ja |
| Instant On | Ja |
| Digitale timer | Ja |
| Dehydratiefunctie | Ja |
| Design | |
| Constructietype | Enkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitneembare bak | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Snoerlengte | 0,8 m |
| Coolwall-behuizing | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Vaatwasserbestendige onderdelen | Ja |
| Indicatie | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Energie | |
| Vermogen | 2000 W |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 315 mm |
| Diepte | 403 mm |
| Hoogte | 307 mm |
| Gewicht | 5,55 kg |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}