Airfryer 4.1l 13-in-1 Funct. Wi-Fi Connected Digital Rapid Air Black Body/black Handle
ITCurry #: 4370F749 | Article #: HD9255/90-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Gezonder. Smakelijker. Eenvoudiger. En nu verbonden
13-in-1 Verbonden airfryer. Frituren, bakken, grillen, braden, en nog veel meer, op afstand. De ultieme kookervaring om thuis gezonde, smakelijke recepten te maken. Bediening kan op afstand en is gemakkelijker dan ooit tevoren.
| Kenmerken | |
| Inhoud | 4,1 l |
| Capaciteit friteuse | 0,8 kg |
| Olieniveau | 0 l |
| Technologie voor frituren met weinig vet | Rapid Air |
| Type product | Heteluchtfriteuse |
| Aantal programma's | 7 |
| Frituurfunctie | Ja |
| Bakfunctie | Ja |
| Grillen | Ja |
| Braadfunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Temperatuur (max) | 200 øC |
| Gepatenteerde Rapid Air-technologie | Ja |
| Koken met vooraf ingestelde functies | Ja |
| Digitale timer | Ja |
| Design | |
| Constructietype | Enkel |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Koel(e) handvat(en) | Ja |
| Handvat(en) | Ja |
| Opvouwbare handgreep | Nee |
| Uitneembare bak | Ja |
| Non-stick binnenpan | Ja |
| Frituurmanden aantal | 1 |
| Anti-aanbaklaag | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kijkglas | Nee |
| Snoerlengte | 0,8 m |
| Coolwall-behuizing | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Vaatwasserbestendige onderdelen | Ja |
| Indicatie | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Verlichte aan-/uit knop | Ja |
| Indicatielampje | Ja |
| Power LED | Ja |
| Temperatuur klaar-indicator | Ja |
| Klaar alarm | Ja |
| Gebruiksklaar-indicatielampje | Ja |
| Energie | |
| Vermogen | 1400 W |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 264 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 295 mm |
| Gewicht | 4,55 kg |
| Afmetingen (B x D x H) | 264 x 360 x 295 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Kooktypes | Grill, Warm houden, Opwarmen |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Hoeveelheid | 0,8 g |
| Kleur | Nee |
| Inhoud bak/kan | 4,1 l |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |