Airfryer 8.3l 22-in-1 Funct. Wifi Connected Digital TFT Temperature Probe Auto-cook Programs Rapid C
ITCurry #: 4370F758 | Article #: HD9880/90Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
323,85
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Haal meer uit je Airfryer met HomeID
XXL Airfryer met slimme technologie
Koken voor het hele gezin wordt nog makkelijker met de Combi Airfryer XXL. Verbind onze grootste Airfryer met de HomeID-app voor inspiratie en begeleiding.
| Kenmerken | |
| Inhoud | 8,3 l |
| Capaciteit friteuse | 2 kg |
| Technologie voor frituren met weinig vet | Rapid Air |
| Type product | Heteluchtfriteuse |
| Aantal programma's | 80 |
| Frituurfunctie | Ja |
| Bakfunctie | Ja |
| Grillen | Ja |
| Braadfunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Temperatuur (min) | 40 øC |
| Temperatuur (max) | 200 øC |
| Aantal personen | 7 persoon/personen |
| Warmtebestendig | Ja |
| Digitale timer | Ja |
| Timer duur | 180 min |
| Design | |
| Constructietype | Enkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Koel(e) handvat(en) | Ja |
| Uitneembare bak | Ja |
| Snoeropslag | Ja |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Anti-aanbaklaag | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Coolwall-behuizing | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Vaatwasserbestendige onderdelen | Ja |
| Indicatie | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Power LED | Ja |
| Temperatuur klaar-indicator | Ja |
| Klaar alarm | Ja |
| Energie | |
| Vermogen | 2200 W |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 335 mm |
| Diepte | 443 mm |
| Hoogte | 357 mm |
| Gewicht | 9,4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 380 mm |
| Diepte verpakking | 480 mm |
| Hoogte verpakking | 430 mm |
| Gewicht verpakking | 11 kg |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}