Airfryer 7.2l 16-in-1 Funct. Wi-Fi Connected Digital Rapid Air White Body/champagne Handle
ITCurry #: 4370F752 | Article #: HD9285/00Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
162,00
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Koppelen met de HomeID-app
Jouw verbonden kookpartner voor gezonde maaltijden
De Philips Airfryer XXL Connected uit de 5000-serie is uw dagelijkse kookpartner voor het bereiden van probleemloze, voedzame en heerlijke maaltijden voor de hele familie, elke dag van de week.
| Kenmerken | |
| Inhoud | 7,2 l |
| Capaciteit friteuse | 1,4 kg |
| Technologie voor frituren met weinig vet | Rapid Air |
| Type product | Heteluchtfriteuse |
| Aantal programma's | 16 |
| Frituurfunctie | Ja |
| Bakfunctie | Ja |
| Grillen | Ja |
| Braadfunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Temperatuur (min) | 40 øC |
| Temperatuur (max) | 200 øC |
| Koken met vooraf ingestelde functies | Ja |
| Warmtebestendig | Ja |
| Digitale timer | Ja |
| Timer duur | 60 min |
| Design | |
| Constructietype | Enkel |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Koel(e) handvat(en) | Ja |
| Uitneembare bak | Ja |
| Snoeropslag | Ja |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Anti-aanbaklaag | Ja |
| Snoerlengte | 0,8 m |
| Coolwall-behuizing | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Vaatwasserbestendige onderdelen | Ja |
| Indicatie | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Power LED | Ja |
| Temperatuur klaar-indicator | Ja |
| Energie | |
| Vermogen | 2000 W |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 330 mm |
| Gewicht | 6,25 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 478 mm |
| Diepte verpakking | 373 mm |
| Hoogte verpakking | 392 mm |
| Gewicht verpakking | 8,2 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | N/a |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}