Airfryer 6.2l 14-in-1 Funct. Wi-Fi Connected Digital Rapid Air Black Body/black Handle
ITCurry #: 4370F751 | Article #: HD9280/90Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
137,72
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Veelzijdig koken zonder moeite.
Gezond. Heerlijk. En nu ook verbonden.
Ontdek 13-in-1 kookfuncties met de Airfryer met app: frituren, bakken, grillen, drogen, ontdooien, opwarmen en meer. Perfect voor elke maaltijd!
| Kenmerken | |
| Inhoud | 6,2 l |
| Capaciteit friteuse | 1,2 kg |
| Technologie voor frituren met weinig vet | Rapid Air |
| Type product | Heteluchtfriteuse |
| Aantal programma's | 7 |
| Frituurfunctie | Ja |
| Bakfunctie | Ja |
| Grillen | Ja |
| Braadfunctie | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Design | |
| Constructietype | Enkel |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Kleur van het product | Zwart |
| Koel(e) handvat(en) | Ja |
| Handvat(en) | Ja |
| Uitneembare bak | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Snoerlengte | 0,8 m |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Vaatwasserbestendige onderdelen | Ja |
| Indicatie | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Power LED | Ja |
| Temperatuur klaar-indicator | Ja |
| Energie | |
| Vermogen | 2000 W |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 403 mm |
| Diepte | 315 mm |
| Hoogte | 307 mm |
| Gewicht | 5,55 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 388 mm |
| Diepte verpakking | 367 mm |
| Hoogte verpakking | 67,2 mm |
| Gewicht verpakking | 5,56 kg |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}