Airfryer 8.3l 22-in-1 Funct. Wi-Fi Connected Digital Auto-cook Programs Rapid Combiair
ITCurry #: 4370F756 | Article #: HD9875/90Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
323,85
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Verrassend gemakkelijk, met perfecte resultaten.
De prettigste bereidingswijze, keer op keer
Bereid maaltijden sneller en slimmer dankzij onze geavanceerde Rapid CombiAir-technologie. Bereid met één druk op de knop dankzij de recepten in de HomeID-app en automatische bereidingsprogramma's.
| Kenmerken | |
| Inhoud | 8,3 l |
| Capaciteit friteuse | 2 kg |
| Technologie voor frituren met weinig vet | Rapid Air |
| Type product | Heteluchtfriteuse |
| Aantal programma's | 12 |
| Frituurfunctie | Ja |
| Bakfunctie | Ja |
| Grillen | Ja |
| Braadfunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Temperatuur (min) | 40 øC |
| Temperatuur (max) | 200 øC |
| Aantal personen | 7 persoon/personen |
| Warmtebestendig | Ja |
| Digitale timer | Ja |
| Timer duur | 180 min |
| Design | |
| Constructietype | Enkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Koel(e) handvat(en) | Ja |
| Uitneembare bak | Ja |
| Snoeropslag | Ja |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Anti-aanbaklaag | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Coolwall-behuizing | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Vaatwasserbestendige onderdelen | Ja |
| Indicatie | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Power LED | Ja |
| Temperatuur klaar-indicator | Ja |
| Klaar alarm | Ja |
| Energie | |
| Vermogen | 2200 W |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 357 mm |
| Diepte | 335 mm |
| Hoogte | 447 mm |
| Gewicht | 9,4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 381 mm |
| Diepte verpakking | 481 mm |
| Hoogte verpakking | 429 mm |
| Gewicht verpakking | 9,4 kg |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}