Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
25,38
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Accessoires voor het grillen met een Airfryer
Grillset XXL
Met deze speciale grillset voor uw Philips Airfryer bereidt u al uw favoriete grillrecepten. Leer hoe u gemakkelijk, snel en gezond heerlijk vlees en groente kunt grillen.
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Philips |
| Soort | Grillplaat & spiesjes |
| Compatibiliteit | HD9285, HD963X, HD965X, HD975X, HD976X, HD986X, HD987X |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal spiesen | 6 |
| Spiesmateriaal | Metaal |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 213 mm |
| Diepte | 209 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Gewicht | 370 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Grillplaat inbegrepen | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 215 mm |
| Diepte verpakking | 215 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 530 g |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}