-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Accessoires en tips voor het grillen met een Airfryer
Grillmeesterset
Met deze speciale meestergrillkit voor de Philips Airfryer kunt u
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Philips |
| Soort | Grillplaat & spiesjes |
| Compatibiliteit | Philips Airfryer XXL: HD963x en HD965x |
| Materiaal | Aluminium |
| Anti-aanbaklaag | Ja |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Hoogte | 19,2 mm |
| Gewicht | 241 g |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Receptenboek | Ja |
| Handleiding van gerecycled papier | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 240 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 410 g |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |