Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
21,78
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Accessoires voor het bakken met een airfryer
Bakset xl
Deze bakset is het perfecte accessoire om de veelzijdigheid van je XL Airfryer uit te breiden. Kook en bak heerlijke lasagne, stoofschotels, curry's, soepen, cakes, muffins...en nog veel meer!
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Philips |
| Soort | Accessoireset |
| Compatibiliteit | Airfryer XL HD924x, HD926x |
| Materiaal | Staal |
| Anti-aanbaklaag | Ja |
| Draaghandvat | Ja |
| Warmtebestendig | Ja |
| Handvat(en) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 189 mm |
| Diepte | 199 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 400 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Muffinvorm(en) | Ja |
| Aantal muffinvormen | 9 |
| Muffinvorm materiaal | Silicone |
| Receptenboek | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 512 g |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}