Airfryer Xxl Family Size Baking Kit (family Size Baking Tray Muffin CUPS)
ITCurry #: 4370F762 | Article #: HD9956/00Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
32,58
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Accessoires voor het bakken met een Airfryer
Familieformaat bakset
De bakset voor het hele gezin is het perfecte accessoire om de veelzijdigheid van uw 7000 Series Airfryer Combi XXL of Premium XXL uit te breiden. Bereid en bak heerlijk brood, quiche, stoofschotels, curry's, soepen, cake, muffins... en nog veel meer!
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Philips |
| Compatibiliteit | Airfryer XXL: HD9765 & HD9870 |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Hoogte | 97 mm |
| Gewicht | 516 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 107 mm |
| Gewicht verpakking | 686 g |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}