-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Accessoires voor het perfect bakken van snacks met een Airfryer
Licht snackpakket XXL
Bereid al uw favoriete snacks op een gezonde manier met deze lichte-snackset voor de Philips Airfryer. Geniet van gezonde, zelfgemaakte groentesnacks, gedroogde vruchten en meer.
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Philips |
| Soort | Accessoireset |
| Compatibiliteit | Airfryer XXL: HD963x, HD965x |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Gewicht | 590 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief tangen | Ja |
| Receptenboek | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 240 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 740 g |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |