-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
for Televisions from 32 to 90 inches, and compatible with VESA sizes: 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400.
Enjoy the Ultra Slim experience with a minimalistic design, smart engineering and high quality durable materials. This One For All TV Brackets features an auto lock and release mechanism allowing to click your TV into the mount without extra help, and easy installation with no extra pair of hands needed.
All mounting materials such as screws, concrete anchors and spacers are delivered with the Ultra Slim bracket for a quick and straightforward setup. You can also download the free One For All app, full with handy installation tools. Choose an Ultra Slim TV bracket for the ultimate TV viewing experience. The One For All TV Brackets work with all types of TVs of any brand.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 80 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 2,29 m (90") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 600 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100,200 x 100,200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Afstand tot de muur (max.) | 1,3 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 1,3 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit, Zwart |
| Technische details | |
| Pallet nettodiepte | 1,6 mm |
| Nettogewicht pallet | 245 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 13,8 mm |
| Diepte | 67,4 cm |
| Diepte (max) | 67,4 cm |
| Hoogte | 430 mm |
| Gewicht | 1,52 kg |
| Verpakking | |
| Verpakkingsgewicht | 130 g |
| Breedte verpakking | 185 mm |
| Diepte verpakking | 720 mm |
| Hoogte verpakking | 44 mm |
| Gewicht verpakking | 1,8 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 200 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 735 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 155 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,85 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 5,67 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 3 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184066344 |
| Producten per pallet | 42 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Pallet bruto-inhoud | 1,53 dmü |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Gewicht omdoos | 380 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |