Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
9,05
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This One For All TV Bracket is suitable for Televisions from 32 to 90 inches, and compatible with VESA sizes: 100X100, 200X100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400. VESA is a standard that indicates the distance between the holes in the back of your TV. Please double check the VESA size of your television to assure compatibility. Tilt your TV up to 15° forward or backward to counteract sunlight reflections or reflections coming from indoor lights and create the ideal TV viewing experience.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 80 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 2,29 m (90") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 600 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100,200 x 100,200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 15ø |
| Afstand tot de muur (max.) | 2,5 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 2,5 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Pallet nettodiepte | 1,35 mm |
| Nettogewicht pallet | 345 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 20,6 cm |
| Diepte (max) | 20,6 cm |
| Hoogte | 679 mm |
| Gewicht | 1,39 kg |
| Verpakking | |
| Verpakkingsgewicht | 170 g |
| Breedte verpakking | 30 mm |
| Diepte verpakking | 215 mm |
| Hoogte verpakking | 685 mm |
| Gewicht verpakking | 1,65 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 230 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 700 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 200 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 11 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 9,87 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184064333 |
| Producten per pallet | 35 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Pallet bruto-inhoud | 1,296 dmü |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Gewicht omdoos | 1000 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}