Flatscreen Wall Mount (fixed. Ultrathin) Perfect For Oled Tv Silver
ITCurry #: M3332666 | Article #: OLED-W600BLACKFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
36,06
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met de Neomounts wandsteun, model OLED-W600BLACK, hangt u een OLED of LED scherm vlak tegen de wand.
Deze steun is slechts 3,3 cm diep waardoor uw TV één geheel wordt met de wand.
De OLED-W600BLACK heeft een draagvermogen van 40 kg en kan gemonteerd worden op schermen met een maximaal VESA gatenpatroon van 600x400 mm aan de achterzijde van het scherm. Hiermee hangt u eenvoudig schermen t/m 70" (178 cm). aan de wand.
De montage is een fluitje van een cent. U monteert de horizontale strip op de wand en de 2 haken achterop uw scherm. Vervolgens haakt u het scherm over de strip en kunt u optimaal genieten van uw LED televisie.
Deze wandsteun wordt geleverd inclusief installatiemateriaal.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 40 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 40 kg |
| Maximale schermgrootte | 177,8 cm (70") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 200 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 600 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 400 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Draaihoek | 6ø |
| Soort | Vast |
| Afstand tot de muur (max.) | 3,3 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht pakket | 1,75 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,75 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Diepte verpakking | 52 mm |
| Hoogte verpakking | 680 mm |
| Gewicht verpakking | 1,8 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 690 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 230 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 410 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 19 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 14 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 8 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 144 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}