Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
8,44
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This One For All TV Bracket is suitable for Televisions from 19 to 43 inches, and compatible with VESA sizes: 75x75,100X100, 200X100, 200x200. VESA is a standard that indicates the distance between the holes in the back of your TV. Please double check the VESA size of your television to assure compatibility. The minimum wall distance is only 20mm. you won’t even notice the bracket is there!
All mounting materials are delivered for a quick and straightforward setup. You can also download the handy One For All App that features tools such as spirit level and flash light, enabling a quick and easy installation. Available for iOS and Android. The One For All TV Brackets work with all types of TVs of any brand.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 40 kg |
| Minimale schermgrootte | 48,3 cm (19") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 109,2 cm (43") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 200 x 200 mm |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Afstand tot de muur (max.) | 2 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 2 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 231 mm |
| Diepte | 24,3 cm |
| Diepte (max) | 24,3 cm |
| Hoogte | 22 mm |
| Gewicht | 541 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
| Breedte verpakking | 35 mm |
| Diepte verpakking | 330 mm |
| Hoogte verpakking | 77 mm |
| Gewicht verpakking | 620 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 230 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 350 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 100 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,73 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184071973 |
| Gewicht omdoos | 270 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}