Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
13,93
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
with VESA sizes: 75x75, 100x100, 200x100 and 200x200. VESA is a standard that indicates the distance between the holes in the back of your TV. Please double check the VESA size of your television to assure compatibility. Have the comfort of adjusting the angle of your TV up to 180° horizontally and up to 15° vertically. Perfect to be used in your kitchen and bedrooms.
All mounting materials are delivered for a quick and straightforward setup. You can also download the handy One For All App that features tools such as spirit level and flash light, enabling a quick and easy installation. Available for iOS and Android. The One For All TV Brackets work with all types of TVs of any brand.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 30 kg |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 109,2 cm (43") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 200 x 200 mm |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 15ø |
| Draaihoek | 180ø |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180ø |
| Draaihoek | 180ø |
| Afstand tot de muur (max.) | 39,3 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 4,9 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Pallet nettodiepte | 1,5 mm |
| Nettogewicht pallet | 404 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 49 mm |
| Diepte | 24 cm |
| Diepte (max) | 24 cm |
| Hoogte | 249 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Verpakking | |
| Verpakkingsgewicht | 130 g |
| Breedte verpakking | 63 mm |
| Diepte verpakking | 265 mm |
| Hoogte verpakking | 245 mm |
| Gewicht verpakking | 2 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 400 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 260 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 12,8 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 12 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184064227 |
| Producten per pallet | 30 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Gewicht omdoos | 800 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}