-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
One For All TV Bracket 32-84” (wm4661) this full motion One For All TV Bracket with turn (120° ) and tilt (15° ) Adjustment is suitable for Televisions from 32 to 84 inches and compatible with VESA sizes 200 x 200 300 x 200 300 x 300 400 x 300 400 x 400 and 600 x 400 All mounting materials such as screws concrete anchors and spacers are delivered with the wall mount for a quick and straightforward setup You can also download the free One For All app full with handy installation tools.
This full motion One For All TV Bracket is highly practical with a cable tidy facility to create a clean and uncluttered look the One For All TV Brackets work with all types of TVs of any brand The solid line of TV Brackets features a robust design that ensures optimal support of your TV. a
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 60 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 2,13 m (84") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 200 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 600 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 400,400 x 300,600 x 400 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | 0 - 20ø |
| Draaihoek | 120ø |
| Draaihoek | 120ø |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Afstand tot de muur (max.) | 51 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 6,4 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 510 mm |
| Diepte | 66 cm |
| Hoogte | 430 mm |
| Gewicht | 7,4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 700 mm |
| Diepte verpakking | 255 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Gewicht verpakking | 7,4 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |