-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This One For All Swivel TV Bracket is suitable for Televisions from 13 to 65 inches, and compatible with VESA sizes from 100x100 to 400x400. VESA is a standard that indicates the distance between the holes in the back of your TV. Please double check the VESA size of your television to assure compatibility. Have the comfort of adjusting the angle of your TV up to 180° horizontally and up to 15° vertically. Perfect to be used in your kitchen and bedrooms. This full motion One For All TV Bracket is highly practical with a cable tidy facility to create a clean and uncluttered look. All mounting materials are delivered for a quick and straightforward setup. You can also download the handy One For All App that features tools such as spirit level and flash light, enabling a quick and easy installation. Available for iOS and Android. The SOLID line of TV Brackets features a robust design that ensures optimal support of your TV. The One For All TV Brackets work with all types of TVs of any brand.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 50 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 200 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Bereik kantelhoek | -20 - 20ø |
| Draaihoek | 180ø |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180ø |
| Draaihoek | 180ø |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Afstand tot de muur (max.) | 47,3 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 6 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Pallet nettodiepte | 1,6 mm |
| Nettogewicht pallet | 760 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Diepte | 48 cm |
| Diepte (max) | 48 cm |
| Hoogte | 430 mm |
| Gewicht | 5,36 kg |
| Verpakking | |
| Verpakkingsgewicht | 170 g |
| Breedte verpakking | 65 mm |
| Diepte verpakking | 520 mm |
| Hoogte verpakking | 220 mm |
| Gewicht verpakking | 5,74 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 235 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 540 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 215 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 17,7 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 17,2 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 3 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184071119 |
| Producten per pallet | 42 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Gewicht omdoos | 500 kg |
| Overige specificaties | |
| Omdoos Afmetingen (B x D x H) | 540 x 285 x 215 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |