Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
11,13
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This One For All TV Bracket allows fixed wall-to-TV distance of only 25mm and is suitable for Televisions from 32 to 84 inches, and compatible with VESA sizes: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 and 600 x 400. All mounting materials such as screws, concrete anchors and spacers are delivered with the wall mount for a quick and straightforward setup. You can also download the free One For All app, full with handy installation tools.
The One For All TV Brackets work with all types of TVs of any brand. The SOLID line of TV Brackets features a robust design that ensures optimal support of your TV.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 100 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 2,13 m (84") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 600 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100,200 x 100,200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Afstand tot de muur (max.) | 2,5 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 2,5 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 67,9 cm |
| Hoogte | 435 mm |
| Gewicht | 1,32 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 704 mm |
| Diepte verpakking | 256 mm |
| Hoogte verpakking | 56 mm |
| Gewicht verpakking | 2,04 kg |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}