Flatscreen Wall Mount (3 Pivots& Tiltable) Silver 32-52in (led-w700silver)
ITCurry #: M3332546 | Article #: LED-W700SILVERFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
120,42
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met deze Neomounts wandsteun, model LED-W700SILVER, bevestigt u een flatscreen scherm aan de muur.
Door gebruik te maken van een wandsteun profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw scherm. De wandsteun is eenvoudig in diepte te verstellen. Tevens kunt u het scherm kantelen en zwenken. Hierdoor creëert u de ideale kijkhoek. Kabels zijn netjes weg te werken aan de onderzijde van de arm.
De LED-W700SILVER heeft 3 draaipunten en is geschikt voor schermen t/m 60" (152 cm). Het draagvermogen van de arm is 35 kg. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 200x200 tot en met 600x400 mm.
Deze wandsteun wordt geleverd inclusief installatiemateriaal.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 35 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 35 kg |
| Maximale schermgrootte | 152,4 cm (60") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 200 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 600 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,350 x 350,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,440 x 400,500 x 400,600 x 300,600 x 200,600 x 400 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | 0 - 17ø |
| Draaibaar | Ja |
| Draaihoek | 180ø |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180ø |
| Draaien | Ja |
| Soort | Volledige beweging |
| Afstand tot de muur (max.) | 52 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 5 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht pakket | 5,86 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 4,98 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 495 mm |
| Diepte verpakking | 83 mm |
| Hoogte verpakking | 810 mm |
| Gewicht verpakking | 5,9 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 835 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 520 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 21,5 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 17,6 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 3 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 30 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}