Unmanaged Essentials Switch PoE+ GS324P - 16-Ports GbE (190W)
ITCurry #: 20325392 | Article #: GS324P-100EUSFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
267,09
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The NETGEAR SOHO Ethernet Unmanaged Switches provide easy and affordable network connectivity to small offices and home/offices. They are easy to use, reliable, and rugged with metal enclosures. Power-over-Ethernet (PoE) support is also available for supplying both power and data across a single CAT-5 ethernet cable to devices such as IP security cameras, VoIP phones, wireless access points, etc. With these Plug-and-Play switches, you can quickly and easily expand your network connections to multiple devices, with no configuration required. Available with 5 ports to 48 ports, these switches also support energy saving technologies to help you save power and money.
| Algemeen | |
| Model | GS324P |
| Type | Fixed Port |
| Technische Kenmerken | |
| Aantal poorten | 24 |
| Beheer | Unmanaged |
| Routing / Switching | Layer 2 |
| Uplink snelheid / media | 10/100/1000 Copper |
| Hoge beschikbaarheid | None |
| Functionaliteiten | MAC address table : 8000 entries |
| Routing / Switching Capaciteit | 48 Gbit/s |
| Functies | PoE+ |
| Poorten / Interfaces | RJ-45 |
| LEDS | Activity,link,PoE,Speed,Power |
| Vorm | |
| Montage | Desktop |
| Hoogte factor | 1U |
| Voeding- en omgevingscondities | |
| Stroomverbruik | 210 W max. |
| Inputvoltage | 100 - 240 V |
| Invoer werkende stroom | 3 A |
| Invoer frequentie | 50/60 Hz |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}