Unmanaged Switch PoE+ GS116LP 16-Port GbE with FlexPoE (76W)
ITCurry #: 20325275 | Article #: GS116LP-100EUSFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
137,69
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The NETGEAR Gigabit unmanaged switch series helps businesses cost-effectively expand their network to Gigabit speeds and higher port counts.
| Algemeen | |
| Model | GS116LP |
| Type | Fixed Port |
| Technische Kenmerken | |
| Aantal poorten | 16 |
| Beheer | Unmanaged |
| Routing / Switching | Layer 2 |
| Uplink snelheid / media | 10/100/1000 Copper |
| Hoge beschikbaarheid | None |
| Functionaliteiten | MAC Address Table Size : 4K entries |
| Functies | PoE+ |
| Poorten / Interfaces | RJ-45 |
| LEDS | Activity,link,PoE,Power,Speed |
| Vorm | |
| Montage | Rack |
| Voeding- en omgevingscondities | |
| Stroomverbruik | 76 W |
| Inputvoltage | DC 54 V |
| Afmetingen En Gewicht | |
| Breedte | 28.6 cm (11.26 inches) |
| Hoogte | 2.7 cm (1.06 inches) |
| Diepte | 10.2 cm (4.02 inches) |
| Gewicht | 880 g (31.04 ounces) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}