Unmanaged Essentials Switch PoE+ GS348PP- 48-Port GbE (380W)
ITCurry #: 20325390 | Article #: GS348PP-100EUS-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Introducing the NETGEAR GS348PP 48-port Gigabit Ethernet Unmanaged PoE+ Switch with 380W PoE budget and 24 ports PoE+. The GS348PP gives you a cost-effective and powerful switch with the best cost/PoE budget ratio. The quiet design make the GS348PP an ideal cost-effective and future-proof option for any business or home. Desktop and rackmount for flexible placement.
| Algemeen | |
| Model | GS348PP |
| Type | Fixed Port |
| Technische Kenmerken | |
| Aantal poorten | 48 |
| Beheer | Unmanaged |
| Routing / Switching | Layer 2 |
| Uplink snelheid / media | 10/100/1000 Copper |
| Hoge beschikbaarheid | None |
| Functionaliteiten | MAC Address Table Size: 8K entries |
| Functies | PoE+ |
| Poorten / Interfaces | RJ-45 |
| LEDS | Fan Status,link,PoE,Power,Activity,Speed |
| Vorm | |
| Montage | Desktop |
| Afmetingen En Gewicht | |
| Breedte | 44 cm (17.32 inches) |
| Hoogte | 4.3 cm (1.69 inches) |
| Diepte | 31 cm (12.20 inches) |
| Gewicht | 4.56 kg (10.05 lb) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |