Unmanaged Switch PoE+ GS108LP 8-Port GbE with FlexPoE (60W)
ITCurry #: 20325395 | Article #: GS108LP-100EUSFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
78,79
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The NETGEAR Gigabit Unmanaged Switch series helps businesses cost-effectively expand their network to Gigabit speeds and higher port counts. They are energy efficient,built to last,and rigorously tested to provide the reliability businesses need. 802.1p traffic prioritization and jumbo frame support allow for seamless integration with more sophisticated networks.
| Algemeen | |
| Model | GS108LP |
| Type | Fixed Port |
| Technische Kenmerken | |
| Aantal poorten | 8 |
| Beheer | Unmanaged |
| Routing / Switching | Layer 2 |
| Uplink snelheid / media | 10/100/1000 Copper |
| Hoge beschikbaarheid | None |
| Functionaliteiten | MAC Address Table Size : 4K entries |
| Functies | PoE+ |
| Poorten / Interfaces | RJ-45 |
| LEDS | Activity,link,PoE,Speed,Power |
| Vorm | |
| Montage | Desktop |
| Afmetingen En Gewicht | |
| Breedte | 23.6 cm (9.29 inches) |
| Hoogte | 2.7 cm (1.06 inches) |
| Diepte | 10.2 cm (4.02 inches) |
| Gewicht | 600 g (21.16 ounces) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}