-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Get networks up and running with plug-and-play unmanaged switches. Set it and forget it, energy-efficient switches are built like tanks and last for decades.
| Algemeen | |
| Model | GS324 |
| Type | Fixed Port |
| Technische Kenmerken | |
| Aantal poorten | 24 |
| Beheer | Unmanaged |
| Routing / Switching | Layer 2 |
| Uplink snelheid / media | 10/100/1000 Copper |
| Hoge beschikbaarheid | None |
| Functionaliteiten | MAC Table Size : 8K |
| Poorten / Interfaces | RJ-45 |
| LEDS | Activity,link,Power,Speed |
| Vorm | |
| Montage | Desktop |
| Voeding- en omgevingscondities | |
| Stroomverbruik | 11.1W |
| Inputvoltage | AC: 110-240V, 50-60Hz, 1.0A max |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |