Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
16,46
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
These NETGEAR home Ethernet switches provide an easy,reliable,and affordable way to expand your network connections in homes and small offices.
| Algemeen | |
| Model | GS305 |
| Type | Fixed Port |
| Technische Kenmerken | |
| Aantal poorten | 5 |
| Beheer | Unmanaged |
| Routing / Switching | Layer 2 |
| Uplink snelheid / media | 10/100/1000 Copper |
| Hoge beschikbaarheid | None |
| Functionaliteiten | MAC Address Table Size : 2K entries |
| Functies | Fan-less |
| Poorten / Interfaces | RJ-45 |
| LEDS | Activity,link,Power |
| Vorm | |
| Montage | Desktop |
| Voeding- en omgevingscondities | |
| Inputvoltage | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Afmetingen En Gewicht | |
| Breedte | 10.1 cm (3.98 inches) |
| Hoogte | 2.6 cm (1.02 inches) |
| Diepte | 9.4 cm (3.70 inches) |
| Gewicht | 240 g (8.47 ounces) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}