-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The NETGEAR 300 Series Unmanaged Switches provide easy and affordable network connectivity to home and small offices. They are easy to use and reliable. With these plug-and-play switches, you can expand your network connections to multiple devices instantly. The 300 series also supports the efficient use of energy, helping you save power and money.
| Algemeen | |
| Model | GS308 |
| Type | Fixed Port |
| Technische Kenmerken | |
| Aantal poorten | 8 |
| Beheer | Unmanaged |
| Routing / Switching | Layer 2 |
| Uplink snelheid / media | 10/100/1000 Copper |
| Hoge beschikbaarheid | None |
| Poorten / Interfaces | RJ-45 |
| Vorm | |
| Montage | Desktop |
| Afmetingen En Gewicht | |
| Breedte | 158 mm (6.22 inches) |
| Hoogte | 26 mm (1.02 inches) |
| Diepte | 102 mm (4.02 inches) |
| Gewicht | 0.4Kg (0.88 lb) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |