Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
115,73
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Het draadloze Model O3 met InfinitePlay is de eerste écht draadloze gamingmuis die je nooit aan hoeft te sluiten.
Wissel snel tussen twee batterijen voor eindeloos speelplezier. In één seconde is je batter?niveau van 0% weer op 100%.
Het unieke Guardian-batterijsysteem houdt je muis tot wel 10 uur aan de praat als je de verwisselbare batterij eruit haalt. Geen paniek dus, je kunt gewoon doorvechten.
Met optische knoppen met een klikrate van 130M, 30K DPI-sensor in een ultralicht jasje van 66 gram.
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 30000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal knoppen | 6 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 130 |
| Trackingsnelheid muis | 750 ips |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Versnelling (max) | 50 G |
| Verstelbare pollingsnelheid | Ja |
| Stemmingsrato | 8000 Hz |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 66 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 77 mm |
| Diepte verpakking | 113 mm |
| Hoogte verpakking | 180 mm |
| Gewicht verpakking | 330 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Thailand |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 131 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 333 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 206 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,72 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 830 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}