Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
61,34
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Conceived by a community of passionate gamers and developed by a team that accepts nothing less than perfection, the Model D will take your gaming to unprecedented heights. Built for speed, control, and comfort.
| General | |
| Kleur | Black |
| Verbinding | Wireless (RF) |
| Aantal scrollwielen | 1 |
| Bewegingsresolutie | 19000 DPI |
| Bewegingstechnologie | Optical |
| Aantal Knoppen | 6 |
| Gewicht en afmetingen | |
| Hoogte | 40 mm (1.57 inches) |
| Diepte | 120 mm (4.72 inches) |
| Breedte | 66 mm (2.60 inches) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}