Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
74,94
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Maak kennis met de Model O 2 Mini Wireless, de compacte versie van onze iconische Model O 2, ontworpen voor gamers met kleine tot middelgrote handen. De symmetrische vorm biedt zelfverzekerde, comfortabele controle voor elke gripstijl, of je nu met je vingertoppen, handpalmen of klauwen speelt. De Model O 2 Mini Wireless geeft je de precisie die je nodig hebt om on top of your game te blijven.
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 26000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal knoppen | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 80 |
| Trackingsnelheid muis | 650 ips |
| Versnelling (max) | 50 G |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Kleur van het product | Wit |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen/kabel |
| Levensduur accu/batterij | 210 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Gewicht | 57 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 89 mm |
| Diepte verpakking | 163 mm |
| Hoogte verpakking | 77 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 15 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 285 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 407 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 186 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,18 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,57 kg |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}