-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
We presenteren het Model D 2: de perfecte mix van comfort, snelheid en controle. Hij is speciaal gemaakt op de natuurlijke vormen van de hand en minimaliseert stress tijdens langdurige gamesessies, waardoor spelers langer topprestaties kunnen leveren. Met zijn ultralichte gewicht en ergonomische vorm laat het Model D 2 je op je best spelen, zolang als je maar wil.
Het model D 2 is gevormd om de natuurlijke contouren van de hand te ondersteunen en biedt stevige beheersing en langdurige comfort, vooral voor gamers die de claw- of palm-grip-stijl gebruiken.
En met een gewicht van slechts 58 gram kun je de muis snel en beheerst bewegen, waardoor je nauwkeurig kan mikken in een oogwenk, zonder stress.
Het Model 2 bevat onze BAMF 2.0 Sensor met 26.000 DPI en 650 IPS-tracking en houdt al je muisbewegingen bij met moeiteloze precisie. Zijn krachtige sensor en lag-vrije 1.000 Hz polling zorgen dat de muis naadloos aansluit op jouw wil in bliksemsnelle games.
De herontworpen hoofdknoppen laten klikken bevredigend en consistent aanvoelen, waar je ook maar klikt. Tegelijkertijd voorkomen onze nieuwste Glorious 80M Mechanical Switches op betrouwbare wijze dubbelklikken, zodat er geen foutjes sluipen in je gameplay.
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 26000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal knoppen | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 80 |
| Trackingsnelheid muis | 650 ips |
| Versnelling (max) | 50 G |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Belichting | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | Kabel |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 67 mm |
| Diepte | 127 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Gewicht | 58 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 97 mm |
| Diepte verpakking | 172 mm |
| Hoogte verpakking | 84 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 15 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 305 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 440 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 195 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,05 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,31 kg |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |