Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
51,50
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Het bekabelde Model O3 is een hoogwaardige ultralichte gamingmuis van 54 gram. De 30K DPI optische BAMF 3.0-sensor zorgt samen met de 750 IPS-tracking en 50G-versnelling voor een ongeëvenaarde nauwkeurigheid en snelheid. Het symmetrische, dichte ontwerp met optische knoppen met een klikrate van 130M overleeft bijna alles, ook je inspanningen op weg naar platinaniveau.
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 30000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal knoppen | 6 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 130 |
| Trackingsnelheid muis | 750 ips |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Versnelling (max) | 50 G |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Energie | |
| Stroombron | Kabel |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 54 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 46 mm |
| Diepte verpakking | 113 mm |
| Hoogte verpakking | 174 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Thailand |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 131 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 257 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 201 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,9 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 970 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}