-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De ultralichte RGB-gamingmuis Model O Eternal biedt een bekroonde vorm, snelheid en precisie in een strak nieuw design van 55 g. Met 6 remappable knoppen, RGB-zijpanelen en 80 miljoen klikken is hij gemaakt om te winnen. De 12K DPI-sensor levert perfecte tracking, dus als je mist, is het je eigen schuld.
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 12000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal knoppen | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 80000000 |
| Trackingsnelheid muis | 300 ips |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Stemmingsrato | 8000 Hz |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Energie | |
| Stroombron | Kabel |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 55 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 113,5 mm |
| Diepte verpakking | 171 mm |
| Hoogte verpakking | 46 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 185 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 243 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 160 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,24 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 530 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |