Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
68,14
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De verbeterde Model O 2 Wireless weegt slechts 68 gram dankzij het superlichte, geperforeerde ontwerp. Gebouwd om lang mee te gaan, met Glorious switches die tot 80 miljoen klikken meegaan, en een ambidextrische vorm. Het extreem lichte frame bevat een volledig pakket aan premium functies, waaronder 2.4GHz draadloos gamen, 110 uur batterijduur en ongeëvenaarde precisie.
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Aansluiting | RF Wireless + USB Type-C |
| Bewegingsdetectietechnologie | Laser |
| Bewegingsresolutie | 26000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal knoppen | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 80 |
| Trackingsnelheid muis | 650 ips |
| Versnelling (max) | 50 G |
| Responstijd | 1 ms |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Rubberen handgrepen | Ja |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen/kabel |
| Oplaadbaar | Ja |
| Levensduur accu/batterij | 110 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 66 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Gewicht | 68 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 97 mm |
| Diepte verpakking | 172 mm |
| Hoogte verpakking | 81 mm |
| Gewicht verpakking | 110 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 12 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 266 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 410 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 209 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,17 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,32 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}