Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
47,68
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De geavanceerde Model O 2 gaming muis weegt slechts 59g dankzij het ultralichte geperforeerde ontwerp. Gebouwd om lang mee te gaan, met Glorious switches die zijn beoordeeld op 80 miljoen klikken, in een ambidextrische vorm. Het extreem lichte frame bevat een complete set van hoogwaardige functies.
| Muis | |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 26000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal knoppen | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 80 |
| Trackingsnelheid muis | 650 ips |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 4 |
| Versnelling (max) | 50 G |
| Responstijd | 1 ms |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Energie | |
| Stroombron | Kabel |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 66 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Gewicht | 59 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 97 mm |
| Diepte verpakking | 172 mm |
| Hoogte verpakking | 81 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 12 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 266 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 410 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 209 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,96 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 1,08 kg |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}