-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The One For All Samsung TV Replacement Remote is the ideal replacement for your original Samsung TV remote control. You don’t need to worry about compatibility as this remote works just the same as your original one. No setup is required, simply insert the batteries and it’s ready to use on all Samsung televisions, as easy as it gets!
This replacement remote supports all common Samsung functions. Alternatively, you can easily use the learning feature to fully customise this remote to your needs, so you will not miss any key!
Control the volume (and mute) of your Sound bar/Audio Receiver thanks to the new Audio Feature, setup the remote to control your TV and Sound bar/ Audio device as if they were one!
The Samsung TV Replacement Remote features 3 handy shortcut keys to your favorite streaming services, you will be just one key press away from Amazon Prime, YouTube, Netflix or any other online streaming app.
The Samsung TV Replacement remote is compatible with all types of Samsung TVs like LCD, LED and Plasma. This is the perfect solution to replace your old or broken Samsung remote.
| Design | |
| Interface | IR Draadloos |
| juiste gebruik afstandsbediening | TV |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibele producten | Samsung TVs |
| Kleur van het product | Zwart |
| Input type | Drukknopen |
| Backlight toetsen | Nee |
| Prestatie | |
| Number of devices supported | 1 |
| Teletext | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | AAA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 23 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Hoogte | 195 mm |
| Gewicht | 78 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 30 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 299 mm |
| Gewicht verpakking | 62 g |
| Type verpakking | Doos |
| Eco-verpakking | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Pallet bruto-inhoud | 1,58 dmü |
| Logistieke gegevens | |
| Nettogewicht transportverpakking | 460 g |
| Producten per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 25 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Pallet nettodiepte | 1,65 mm |
| Nettogewicht pallet | 145 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 328 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 435 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 310 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,12 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,65 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184072635 |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 10,6 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 31 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 14,1 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 552 g |
| Overige specificaties | |
| Gewicht omdoos | 750 kg |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |