Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
9,89
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Design | |
| juiste gebruik afstandsbediening | TV |
| Merkcompatibiliteit | Sharp |
| Kleur van het product | Zwart |
| Input type | Drukknopen |
| Backlight toetsen | Nee |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Prestatie | |
| Number of devices supported | 1 |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbaar | Nee |
| Type batterij | AAA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 297 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 28 mm |
| Gewicht verpakking | 160 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}