Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
5,90
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The One For All Contour TV is the perfect solution to replace your old or broken TV remote. This handy Universal remote gives you easy control of your Television as on your original remote! Follow 3 simple steps to setup your remote in literally less than a minute. An easy to understand quick setup guide is included in the packaging. Additionally to its easy setup, you can simply use the learning feature to fully customise this remote with ease, by copying functions directly from your original remote. The One For All Contour TV remote controls all types of Televisions (LED, LCD and Plasma).
| Design | |
| Interface | IR Draadloos |
| juiste gebruik afstandsbediening | TV |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Compatibele producten | TV |
| Kleur van het product | Zwart |
| Input type | Drukknopen |
| Backlight toetsen | Nee |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Prestatie | |
| Number of devices supported | 1 |
| Aantal merken in database | > 1000 |
| Teletext | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Oplaadbaar | Nee |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Type batterij | AAA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 84 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 93 mm |
| Diepte verpakking | 306 mm |
| Hoogte verpakking | 28 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Pallet bruto-inhoud | 1,536 dmü |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet | 16 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Pallet nettodiepte | 1,6 mm |
| Nettogewicht pallet | 161 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 460 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 370 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 10 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 6,72 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 48 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184064982 |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 22,2 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 33 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 11 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 840 g |
| Overige specificaties | |
| Gewicht omdoos | 1560 kg |
| Verpakkingsgewicht | 30 g |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}