Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
66,61
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Comfortabel, veilig, stijlvol, duurzaam en TSA-checkpoint-vriendelijk: de ergonomisch ontworpen Contour 2.0 Business Laptop Briefcase – 15,6 is de ideale 15,6-inch-laptoptas voor mobiele professionals. De Contour 2.0 Business Laptop Briefcase — 15,6 is voorzien van een gebogen paneel dat op het lichaam aansluit en het gewicht dichter naar het zwaartepunt verplaatst*; compartimenten die specifiek zijn geplaatst om het gewicht gelijk te verdelen en de inhoud in balans te houden; een laptopbeveiligingscompartiment met niet-doorboorbare ritssluiting; stevig, waterafstotend materiaal en een extra beschermende vulling. *Indien de tas correct wordt getild.
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 128 mm |
| Diepte verpakking | 420 mm |
| Hoogte verpakking | 305 mm |
| Gewicht verpakking | 1,4 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 7,14 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 660 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 450 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 360 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 8,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}