-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Contour™ 2.0 EQ Business Laptop Backpack 15,6 van Kensington biedt cprofessioneel comfort en bescherming voor uw apparaten en accessoires. Het comfortabele, ergonomische ontwerp is voorzien van een warmte-afvoerende, gebogen achterkant die gewicht verplaatst van uw schouders naar uw heupen voor extra comfort. Het gevoerde en afsluitbare laptopcompartiment biedt valbescherming en is voorzien van duurzame, niet-doorboorbare ritssluitingen om uw apparaten veilig op te bergen. Deze rugzak is vervaardigd van duurzaam, waterafstotend 1680D-polyester dat gedeeltelijk is gemaakt van gerecyclede materialen en is daardoor bestand tegen uiteenlopende weersomstandigheden, terwijl ook het gebruik van gerecyclede grondstoffen wordt ondersteund. Met een verborgen RFID-blokkerend vak houdt u uw gevoelige gegevens veilig, terwijl het incheckvriendelijke ontwerp met trolleyband zorgt voor een prettigere ervaring op het vliegveld. De verschillende accessoirevakken houden uw belangrijke spullen geordend, terwijl de gevoerde schouderbanden en handgrepen veelzijdige draagopties bieden. 5 jaar beperkte garantie inbegrepen.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Laptops |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Type etui | Rugzak |
| Materiaal | Polyester |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 368 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 1,49 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 4,7 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 470 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 640 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 390 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,1 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |