-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This One For All TV Bracket is suitable for Televisions from 32 to 65 inches, and compatible with VESA sizes: 100X100, 200X100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400. VESA is a standard that indicates the distance between the holes in the back of your TV. Please double check the VESA size of your television to assure compatibility. The minimum wall distance is only 25mm. you won’t even notice the bracket is there!
All mounting materials are delivered for a quick and straightforward setup. You can also download the handy One For All App that features tools such as spirit level and flash light, enabling a quick and easy installation. Available for iOS and Android. The One For All TV Brackets work with all types of TVs of any brand.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 100 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100,200 x 100,200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Afstand tot de muur (max.) | 2,5 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 2,5 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Pallet nettodiepte | 1,35 mm |
| Nettogewicht pallet | 393 g |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 20,6 cm |
| Diepte (max) | 20,6 cm |
| Hoogte | 479 mm |
| Gewicht | 163 g |
| Verpakking | |
| Verpakkingsgewicht | 120 g |
| Breedte verpakking | 30 mm |
| Diepte verpakking | 215 mm |
| Hoogte verpakking | 480 mm |
| Gewicht verpakking | 1,35 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 200 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 230 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 8,8 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 8,1 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184064241 |
| Producten per pallet | 42 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Pallet bruto-inhoud | 1,29 dmü |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Gewicht omdoos | 700 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |