-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met de Neomounts wandsteun, model PLASMA-W840, hangt u een LED scherm vlak tegen de wand.
Deze LED steun is slechts 14,5 mm diep waardoor uw LED TV één geheel wordt met de wand. De afstand tot de wand kan indien nodig met de standaard meegeleverde opvulbussen worden vergroot tot 3 cm.
De PLASMA-W840 heeft een draagvermogen van 50 kg en kan gemonteerd worden op schermen met een maximaal VESA gatenpatroon van 400x400 mm aan de achterzijde van het scherm. Hiermee hangt u eenvoudig schermen t/m 52" (132 cm) aan de wand.
De montage is een fluitje van een cent. U monteert de horizontale strip op de wand en de 2 haken achterop uw scherm. Vervolgens haakt u het scherm over de strip en kunt u optimaal genieten van uw LED televisie.
Deze wandsteun wordt geleverd inclusief installatiemateriaal.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 50 kg |
| Minimale schermgrootte | 58,4 cm (23") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 50 kg |
| Maximale schermgrootte | 132,1 cm (52") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 200,100 x 100,200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 100,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Soort | Vast |
| Afstand tot de muur (max.) | 3 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 1,5 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht pakket | 950 g |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 880 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Hoogte verpakking | 495 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 710 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 155 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 305 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 14 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 13 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 400 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |