-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met dit Neomounts meubel, model PLASMA-M1200, plaatst u een LCD/LED/PLASMA scherm op de vloer.
Door gebruik te maken van een vloerstandaard profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw scherm. De steun is eenvoudig in hoogte te verstellen tussen 80 en 120 cm. Tevens kunt u het scherm kantelen en zwenken. Hierdoor creëert u de ideale kijkhoek. Kabels zijn netjes weg te werken in de kolom. De trolley is voorzien van vier solide zwenkwielen, waarvan de twee voorwielen zijn voorzien van een rem.
De PLASMA-M1200 is geschikt voor schermen t/m 70" (178 cm). Het draagvermogen van deze standaard is 50 kg. De steun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 200x200 mm t/m 600x450 mm. Deze standaard is voorzien van geremde wielen en hierdoor gemakkelijk te verplaatsen.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Soort | Draagbare vloerstandaard |
| Maximale gewichtscapaciteit | 50 kg |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Minimale schermgrootte | 106,7 cm (42") |
| Maximale schermgrootte | 177,8 cm (70") |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,440 x 400,500 x 400,600 x 300,600 x 200,600 x 400 |
| Bereik kantelhoek | 0 - 15ø |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Compatibiliteit | LCD/LED/Plasma |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 1200 mm |
| Gewicht | 21,5 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 780 mm |
| Diepte verpakking | 760 mm |
| Hoogte verpakking | 260 mm |
| Gewicht verpakking | 27,7 kg |
| Netto gewicht pakket | 27,7 kg |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 780 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 760 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 260 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 28,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 24,7 kg |
| Producten per pallet (EU) | 9 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 9403109800 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |