-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met de Neomounts wandsteun, model PLASMA-W800, hangt u een LED scherm vlak tegen de wand.
Deze LED steun is slechts 14,5 mm diep waardoor uw LED TV één geheel wordt met de wand. De afstand tot de wand kan indien nodig met de standaard meegeleverde opvulbussen worden vergroot tot 3 cm.
De PLASMA-W800 heeft een draagvermogen van 20 kg en kan gemonteerd worden op schermen met een maximaal VESA gatenpatroon van 400x400 mm aan de achterzijde van het scherm. Hiermee hangt u eenvoudig schermen t/m 55" (140 cm) aan de wand.
Montage is een fluitje van een cent: u monteert twee metalen rozetten aan de wand. Vervolgens hangt u uw scherm met behulp van een hoogwaardige staalkabel over de metalen rozetten en kunt u optimaal genieten van uw flatscreen!
Deze wandsteun wordt geleverd inclusief installatiemateriaal.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 20 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 20 kg |
| Maximale schermgrootte | 139,7 cm (55") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 200,100 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 100,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Soort | Vast |
| Afstand tot de muur (max.) | 3 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 1,5 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht pakket | 360 g |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 330 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 165 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Hoogte verpakking | 235 mm |
| Gewicht verpakking | 400 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 540 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 250 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 360 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 10,5 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 9,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 720 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |