Lind 72-110v Material Handling Isolated Power Adapter For Panasonic
ITCurry #: U8412578 | Article #: 7300-0417Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
266,40
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Lind 72-110V isolated power adapter provides regulated power to the docking stations an cradles for the Panasonic Toughbook 18/19/20, N1, and Toughpad A2, G1, M1/B2 and E1/X1. The rugged design of the Lind power adapters makes them ideally suited for use in harsh mobile environments.
| Kenmerken | |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Soort voeding | Auto/Binnen |
| Ingangsspanning | 72 - 110 V |
| Spanning | 15 V |
| Output current | 5,5 A |
| Merkcompatibiliteit | Panasonic |
| Compatibiliteit | Toughpad FZ-G1, FZ-M1/B2, FZ-X1/E1, Toughbook N1, 20 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 40 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 236 mm |
| Diepte | 76,2 mm |
| Hoogte | 29,2 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}