Lind 72-110v Material Handling Power Adapter (isolated) For Dell
ITCurry #: U8412580 | Article #: 7300-0430Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
285,33
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Power your computer The adapter is designed to power your computer and charge its internal battery from a DC power source. The adapter supplies current and voltage levels as required by the tablet.
| Kenmerken | |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Soort voeding | Binnen |
| Ingangsspanning | 72 - 110 V |
| Spanning | 20 V |
| Merkcompatibiliteit | DELL |
| Compatibiliteit | Latitude 12 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 40 øC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 236 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}