Lind 12-32v Automobile Bare Wire Power Adapter For Panasonic
ITCurry #: U8412570 | Article #: 7300-0443Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
62,76
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This LIND DC/DC Power Adapter is designed to power your Panasonic device and to charge its internal battery from a 12 – 32 VDC power source. The adapter supplies current and voltage levels as required by the Toughbook device.
| Kenmerken | |
| Soort voeding | Binnen |
| Ingangsspanning | 12-32 V |
| Maximale ingangsspanning | 32 V |
| Spanning | 5 V |
| Output current | 2 A |
| Merkcompatibiliteit | Panasonic |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Gewicht | 310 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}