Kettle Malibu Blue Plastic 1.7l Lit-up Water Level Window Permanent Filter Lid-opening Button On Han
ITCurry #: 4370F755 | Article #: HD9411/70-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Warme dranken en gerechten, altijd bereid zoals jij het wil.
Geniet elke dag van heet water.
Maak makkelijk warme dranken of je favoriete gerechten met de stijlvolle Philips waterkoker uit de 3000 Series. Eenvoudige bereiding dankzij de capaciteit van 1,7 liter en het verlichte venster. Het verfijnde ontwerp voegt een subtiele, moderne touch toe aan elk huis.
| Kenmerken | |
| Capaciteit watertank | 1,7 l |
| Soort bediening | Hefboom |
| Kleur van het product | Blauw |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Instelbare thermostaat | Nee |
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Optische drivecontroller | Strix |
| Ergonomie | |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Draadloos | Ja |
| Snoerlengte | 0,75 m |
| Snoeropslag | Ja |
| Voet met draaihoek van 360 graden | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | AC |
| Vermogen | 2200 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 252,2 mm |
| Diepte | 156 mm |
| Hoogte | 248 mm |
| Gewicht | 1,01 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 260 mm |
| Gewicht verpakking | 370,7 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |