Kettle 2200w 1.7l Capacity Double Wall Temperature Control - 6 Settings (40-60 Celcius Degrees) led
ITCurry #: 4370F754 | Article #: HD9396/90Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
52,74
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Eenvoudig te bedienen dankzij het display op de handgreep
10+ voedingsmiddelen en dranken met de juiste temperatuur
Wist u dat uw favoriete drankjes, soepen en noedels beter smaken wanneer ze tot een bepaalde temperatuur worden verwarmd? Onze dubbelwandige waterkoker met temperatuurregeling verwarmt de binnenkant uiterst precies en blijft koel aan de buitenkant.
| Kenmerken | |
| Capaciteit watertank | 1,7 l |
| Soort bediening | Touch |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen | 6 |
| Warmhoud functie | Ja |
| Droogkookbeveiliging | Ja |
| Deksel met veer | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Ergonomie | |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Draadloos | Ja |
| Snoerlengte | 0,75 m |
| Snoeropslag | Ja |
| Voet met draaihoek van 360 graden | Ja |
| Beeldscherm | LED |
| Brede opening van het deksel | Ja |
| Scharnierend deksel | Ja |
| Afsluitbare deksel | Ja |
| Vorm | Kanvorm |
| Energie | |
| Stroombron | AC |
| Vermogen | 2200 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 230,5 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Hoogte | 252 mm |
| Gewicht | 1,23 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 280 mm |
| Gewicht verpakking | 385,5 g |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}