Airfryer 2-in-1 Steam And Stir-fry Traycompatible With Af Combi 7000 Series
ITCurry #: 4370F765 | Article #: HD9960/00-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Twee nieuwe manieren om van uw airfryer te genieten
Het eerste airfryeraccessoire om te stomen en roerbakken
Stoom groenten en dumplings en roerbak gezonde gezinsmaaltijden. Onze unieke 2-in-1 stoom- en roerbakset heeft een wokvormig ontwerp voor uw favoriete Aziatische gerechten. Ontdek nieuwe manieren van koken met onze HomeID-app.
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Philips |
| Soort | Inzetbeker |
| Compatibiliteit | HD9650, HD9651, HD9652, HD9653, HD9654,HD9760, HD9765, HD9860, HD9861, HD9863, HD9867,HD9870, HD9875, HD9876, HD9880 |
| Kleur van het product | Grijs |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 216 mm |
| Diepte | 217 mm |
| Hoogte | 91 mm |
| Gewicht | 924 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 224 mm |
| Diepte verpakking | 224 mm |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Gewicht verpakking | 1,25 kg |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |